افزایش بی‌سابقه کاربران پیام رسان فیسبوک – گروه مجستیک الکترونیک

وب سایت کلیک: تعداد کاربران پیام رسان فیس بوک رشد بی سابقه‌ای داشته و این شرکت پتانسیل بسیار بالایی را برای جذب کاربران پیام رسان های اینترنتی در سراسر جهان از خود نشان می‌دهد
کمپانی مورد بحث در بیانیه خود خاطر نشان کرده که پیام رسان فیس بوک حالا به دومین اپلیکیشن محبوب تاریخ iOS تبدیل شده و جالب است که رتبه نخست نیز در اختیار اپلیکیشن شبکه اجتماعی آنها است. ضمن اینکه که اپلیکیشن پیام‌رسان فیس‌بوک بیش از یک میلیارد بار روی اندروید دانلود شده و در هر ماه، یک میلیارد پیغام و ۱۷ میلیارد تصویر در آن جا به جا می شود.

به بیان دیگر، اپلیکیشن پیام رسان فیس بوک به‌عنوان یک نرم‌افزار مستقل از سوی این شرکت راه‌اندازی شده است. کاربران فیس بوک تشویق می‌شوند که اپلیکیشن مسنجر این شبکه اجتماعی را دانلود کنند و با دوستان و خانواده‌شان در ارتباط بمانند.

وب سایت کلیک: تعداد کاربران پیام رسان فیس بوک رشد بی سابقه‌ای داشته و این شرکت پتانسیل بسیار بالایی را برای جذب کاربران پیام رسان های اینترنتی در سراسر جهان از خود نشان می‌دهد.

 افزایش بی‌سابقه تعداد کاربران پیام رسان فیس بوک

پیام رسان فیس بوک (Facebook Messenger) برنامه کاربردی شرکت فیس‌بوک برای تلفن‌های همراه است که ارتباط آوایی و نوشتاری را فراهم می‌کند. این پیام‌رسان این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا با دوستانش در فیس‌بوک چت و گفتگو کند.
بنابر اعلام رسمی فیس بوک، حالا بیش از یک میلیارد نفر در هر ماه از اپلیکیشن پیام رسان این کمپانی استفاده می کنند. می توان گفت فیس بوک حالا به دو اپلیکیشن پیام رسان دسترسی دارد که تعداد کاربران آنها به بیش از ۱ میلیارد نفر می رسد، چرا که اپلیکیشن واتس اپ هم در ماه سپتامبر میلادی به این رقم تحسین برانگیز دست پیدا کرد.

گذشته از این، پلتفرم مختص چت بات هایی که فیس بوک در رویداد F8 از آن رونمایی کرده بود، هم دچار رشد قابل توجهی شده و حالا ۱۸ هزار بات را در خود جای می دهد. این در حالی است که تا ۲۰ روز پیش، تعداد آنها تنها به ۱۱ هزار بات می رسید.

این پیام رسان طی سال ۲۰۱۷، پیشرفت بسیار سریعی را تجربه کرد و در عرض سه ماه، به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دست یافت. در واقع سرویس مورد اشاره در ماه نخست سال جاری میلادی، به آمار ۸۰۰ میلیون استفاده کننده و در آوریل، به آمار ۹۰۰ میلیون کاربر رسید.

دیوید مارکوس، مدیر پیام رسان فیس بوک در رابطه با موفقیت اخیر این اپلیکیشن گفت: «به عنوان بخشی از سفر دستیابی به یک میلیارد نفر، ما روی ایجاد بهترین تجربیات ممکن در ارتباطات امروزی تمرکز کرده ایم و حواس خود را روی کمک به اتصال مردم به مردم و تجارت هایی که بیش از همه اهمیت دارند، معطوف داشته ایم. ممنون از هرکسی که در هر نقطه از جهان، از پیام رسان ما استفاده می کند و ما بی صبرانه منتظر ۱ میلیارد نفر بعدی هستیم».


اخبار مرتبط

 • حدود شرعی نظارت بر عملکرد کاربران فضای مجازی + حمل بار با بنز ۳ میلیاردی! – گروه مجستیک الکترونیک
 • چگونه سرعت آیفون خود را بررسی کنیم؟ – گروه مجستیک الکترونیک
 • واکنش رسمی سامسونگ به اعتراض ایران – گروه مجستیک الکترونیک
 • ماهواره سنجش از دور برای جلوگیری از مخاطرات طبیعی – گروه مجستیک الکترونیک
 • آغاز فعالیت پروژه «تماس امن» اسنپ در قزوین – گروه مجستیک الکترونیک
 • تیاگو سیلوا: بازی برابر BBC اصلا آسان نیست + اولین اطلاعات از گوشی آنر ۷C لو رفت – گروه مجستیک الکترونیک
 • مغز چطور به یادگیری مهارت جدید کمک می‌کند؟ – گروه مجستیک الکترونیک
 • کوآلکوم ۵۵۷ هزارمیلیارد تومان فروخته می‌شود – گروه مجستیک الکترونیک
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *